Karherop napisał(a):

|
Na jakiej podstawie oceniasz inteligencję Carlitosa? bo póki co sobie nie wystawiasz najlepszego świadectwa
|
W głównej mierze na podstawie jego wypowiedzi. Dodatkowo zachowania i ogólnie stylu bycia.
Zdecydowanej większości ludzi nie da się tak łatwo ocenić pod względem inteligencji.
Jednak zdarzają się jednostki inteligentne już na pierwszy rzut oka, jak i takie po których widać że maja problemy z kumaniem podstawowych spraw.
Ty zapewne uważasz że nie powinno się oceniać ludzi jeśli nie zna się ich osobiście. Spoko szanuje, ale przypominam że nie oceniam jakim jest człowiekiem. Tylko że zachowuję się niepoważnie, a jego wypowiedzi nie mają nic głebszego do przekazania.