Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1212
Stary 31.08.2017, 22:05
Kiko dobrze gadal mówiąc o stylu i wynikach. Jak dla mnie nie musimy miec stylu gry, ale warianty, schematy, założenia dzieki którym możemy regularnie punktowac.

Jeśli Wisła bedzie odnosiła sukcesy, będzie miala więcej pieniędzy, będzie miala lepszych zawodników to styl sam przyjdzie.

Wyobrazam sobie sytuację w ktorej wygrywamy 4-0 a ma forum narzeka sie na styl. Taka specyfika dyskusji internetowej kibiców.
Odpowiedz cytując