|
Kiko dobrze gadal mówiąc o stylu i wynikach. Jak dla mnie nie musimy miec stylu gry, ale warianty, schematy, założenia dzieki którym możemy regularnie punktowac.
Jeśli Wisła bedzie odnosiła sukcesy, będzie miala więcej pieniędzy, będzie miala lepszych zawodników to styl sam przyjdzie.
Wyobrazam sobie sytuację w ktorej wygrywamy 4-0 a ma forum narzeka sie na styl. Taka specyfika dyskusji internetowej kibiców.
|