Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24221
Stary 31.08.2017, 21:33
Wszystko spoko, gdyby to powiedział Głowacki, Sadlok, Małecki, a nawet Boguski czy Brożek, ale takie gadanie ze strony gościa, który nie pokazał jeszcze ani jednej dobrej akcji podczas swojego pobytu w Wiśle (podziwiam licznych przecież fanów jego talentu, gdzie wy takowy widzicie), jest niesmaczne.
Odpowiedz cytując