|
Wszystko spoko, gdyby to powiedział Głowacki, Sadlok, Małecki, a nawet Boguski czy Brożek, ale takie gadanie ze strony gościa, który nie pokazał jeszcze ani jednej dobrej akcji podczas swojego pobytu w Wiśle (podziwiam licznych przecież fanów jego talentu, gdzie wy takowy widzicie), jest niesmaczne.
|