|
Sciągają wielu zawodników, ale większość z nich w przyszłym sezonie odejdzie do innych klubów. Wisła ściaga za darmo, ale będzie zarabiać. I o to chodzi im. Mogą ściągnąć 20 hiszpanów nawet jak i tak za rok będzie połowa mniej a my będziemy mieli coraz wiekszą stabilność finansową.
Zresztą jak mamy ściagać teraz utalentowaną młodzież polską?
Pokazała sytuacja z Alanem. Nie stać nas. Nie stać nas na innych młodych polaków. Póki co zarabiamy na obcokrajowcach.
Podoba mi się to, że nie sciągamy już emerytów, a piłkarzy na ktorych można jeszcz zarobić.
Wisłą nie jest klubem który zatrzymie piłkarza wielkimi pieniędzmi itp. Będzie chciał odejść Carlitos w zimie czy w lecie to go puszczą.
|