|
Dużo wskazuje na to, że Bałaniuk jest zdeterminowany do zmiany klubu i zacznie wraz z Wisłą wojenkę z Dnipro. Może to przypominac historię Michaela Thwaite i jego przejść w Rumunii, gdzie uefa przynała rację że National sfałszował jego umowę.
Zapewne to się dzisiaj nie rozstrzygnie, ale w przeciągu kilku dni. Grunt, że przepisy zezwalają na podpisanie zawodnika który rozwiąże kontrakt z winy klubu.
O ile dobrze sobie przypominam to Marcelo też wyciągneliśmy z Brazylii wbrew woli Santosu.
|