|
Wyjdzie na to, że się czepiam ale nie lubię braku pokory u młodych zawodników. W przypadku Wojtkowskiego czuć to na kilometr. Okej, możemy to tłumaczyć wbijaniem szpilek w szatni, pewnością siebie, itd. ale za tym wszystkim musi iść odpowiedni poziom umiejętności prezentowanych na boisku. Na chwilę obecną wyróżnia się fryzurą i wybujałym ego. Nic więcej. Oczywiście trzymam mocno za chłopaka kciuki.
|