Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24216
Stary 31.08.2017, 20:01
konvict1993 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście że Carlitos jest świetnym piłkarzem ale niestety niezbyt inteligentnym, co po prostu wida po zachowaniu.
Może to irytuję Kamila? Może w szatni przekroczona została granica i jest za dużo latynoskiego podejścia do życia?
Sam Ramirez mówił w wywiadach że Hiszpanie są leniwi a Polscy piłkarze pracowici.
Nie powinno się przymykać oczu na niektóre sprawy, bo są wyniki. Gdyż można się obudzić z ręką w nocniku a pierwsi zdezerterują właśnie stranieri.
Na jakiej podstawie oceniasz inteligencję Carlitosa? bo póki co sobie nie wystawiasz najlepszego świadectwa

Moje zdanie na temat ostatniego filmiku z kulis.
To oczywiste, że Wojtkowski ma wybujałe ego i wszystko byłoby w porządku, gdyby dawał tyle drużynie co np Carlitos. Póki co nic w piłce nie osiągnął i nie powinien o tym zapominać. Poza tym z Chorążki też się nabijał i ewidentnie ma taki styl bycia, który na pewno jest mniej akceptowalny niż styl Carlitosa lub np Ondraszka.

W ostatnim wywiadzie Carlitos wspominał o swoim pobycie w Rosji i że zaczął tam się uczyć języka po 2 miesiącach, bo irytowała go nieznajomość kraju w którym żyje. Jestem pewien, że zna więcej słów niż 'dzień dobry' i 'dawać panowie'.
Odpowiedz cytując