Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24215
Stary 31.08.2017, 19:57
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Jasne, to normalne. Ale tak samo jest zasada że to co w szatni, zostaje w szatni i nie wyciąga się tego na światło dzienne. I w tym przypadku nawet jeśli coś takiego ma miejsce to nie powinni tego pokazywać
Pewnie tak, ale w dzisiejszych czasach trudno rozgraniczyć użytek prywatny i rozpowszechnienie. Jak wrzucasz coś na prywatny profil na fb, to jest to już publikacja czy jeszcze współdzielenie treści w gronie znajomych? A jak ten profil jest prywatny, ale dostępny publicznie? A jak masz wielu znajomych? Itd.

Czyj to film w ogóle i kto go umieścił w sieci?

konvict1993 napisał(a):Wyświetl post
Natomiast mówienie że nasza liga to 5 poziom kambodżański i nie warto się uczyć naszego języka bo i tak się stąd wyjedzie to poważna mówiąc delikatnie, głupota.
Jeśli wyjeżdżasz do jakiegoś kraju, on daję Ci możliwość zarobku powinieneś go szanować tak samo jak ludzi wokół.
Nauka języka jest właśnie przejawem takiego szacunku, a nauczenie się kilkunastu podstawowych zwrotów w kilka miesięcy to powinno być minimum.
Oczywiście że Carlitos jest świetnym piłkarzem ale niestety niezbyt inteligentnym, co po prostu wida po zachowaniu.
Może to irytuję Kamila? Może w szatni przekroczona została granica i jest za dużo latynoskiego podejścia do życia?
Sam Ramirez mówił w wywiadach że Hiszpanie są leniwi a Polscy piłkarze pracowici.
Nie powinno się przymykać oczu na niektóre sprawy, bo są wyniki. Gdyż można się obudzić z ręką w nocniku a pierwsi zdezerterują właśnie stranieri.
Generalnie tak, jest taka zasada, że jak się wychodzi do ludzi i oni stanowią jakąś grupę, a Ty dołączasz, to mądrze i kulturalnie jest zrobić pierwszy krok, wyciągnąć rękę, zaśmiać się z czyjegoś dowcipu. Ale nie ma tego wątku w ogóle ciągnąć, bo nie wiadomo, czy jest po co. Ten film w ogóle nie jest reprezentatywny i tak naprawdę nie mówi nam nic o podejściu Carlitosa i jego aklimatyzacji. Innymi słowy, nie ma o co kręcić afery. Chyba, że mamy na forum kogoś blisko szatni, kto jest w stanie powiedzieć coś wiecej.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując