Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79780
Stary 31.08.2017, 19:37
Murzyn w zespole się nie liczy! Musi być taki legijny Ebe...coś tam. Do tego koniecznie jak kiedyś w Legii, kobieta jako kierownik drużyny (Krzoska out!). Wtedy dopiero będziemy dopiero mieli szansę stać się poważnym i nowoczesnym klubem. Nie zapominajmy również o rewelacyjnym scoutingu Legii. To dla nas niedościgniony wzór
Odpowiedz cytując