Guzik napisał(a):

Jak to się zwykło potocznie mówić lepszy Hiszpan w garści niż Polak na dachu 
Wyjdziemy na prostą będą i Polacy. Zresztą dobrze, że tak się dzieje i w pozostałych klubach powinien być podobny trend.A to dlatego, że pensje Polaków są abstrakcyjnie wysokie w stosunku do ich umiejętności oraz budżetów klubów. Może jak w klubach zabraknie Polaków to oni jak i ich menagerowie zweryfikują swoje żądania i wszystko wróci do normalności.
|
Nie bedzie Polaków bo jest przykaz walczyć z polską supremacją!

A ten murzyn musi byc zakontraktowany z powodow ideologicznych. Ch.uj tam z jego formą
Ps. Ewentualnie zatrudnia Polaka jak zrobi swego rodzaju comming out
