Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79779
Stary 31.08.2017, 19:28
Guzik napisał(a):Wyświetl post
Jak to się zwykło potocznie mówić lepszy Hiszpan w garści niż Polak na dachu
Wyjdziemy na prostą będą i Polacy. Zresztą dobrze, że tak się dzieje i w pozostałych klubach powinien być podobny trend.A to dlatego, że pensje Polaków są abstrakcyjnie wysokie w stosunku do ich umiejętności oraz budżetów klubów. Może jak w klubach zabraknie Polaków to oni jak i ich menagerowie zweryfikują swoje żądania i wszystko wróci do normalności.
Nie bedzie Polaków bo jest przykaz walczyć z polską supremacją!
A ten murzyn musi byc zakontraktowany z powodow ideologicznych. Ch.uj tam z jego formą

Ps. Ewentualnie zatrudnia Polaka jak zrobi swego rodzaju comming out
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując