Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79776
Stary 31.08.2017, 18:41
Wszystko ładnie pięknie, najebie nam 30 goli.

A poważnie, to powoli za dużo zaczyna się robić tych hiszpanów w szatni. Rozumiem, że kilku może być, ale niedługo to będziemy się czuć jak goście u siebie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując