Wyświetl pojedynczy post
kk666
Junior Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24213
Stary 31.08.2017, 16:35
Spójrzmy na to z innej strony: czy chcemy oglądać przez te ok. 20 minut wspaniałe kulisy spotkania, okraszone pięknymi wypowiedziami typu: ,, O, właśnie idzie Carlitos! Bardzo lubię tego człowieka, już od pierwszego dnia stał się moim przyjacielem. Dogadujemy się wspaniale, a różnice w kwestii narodowości i języka zupełnie nie robi na mnie wrażenia. Zobaczcie, umie się już nawet przywitać po polsku!". No cóż, jak dla mnie byłaby to po prostu strata czasu i dla kręcącego i dla oglądających. Carlitos i Kamil widocznie lubią sobie wzajemnie pocisnąć bekę i nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie - powinno to wpłynąć pozytywnie zarówno na szatnię, jak i na jakość filmików dla nas. Widać, że nasz napastnik to pozytywny typ i zapewne nie stroi z powodu tego typu docinków fochów, tylko odpowiada pięknym za nadobne . Moim zdaniem idzie to w dobrym kierunku i te materiały stają się coraz mniej ,,drętwe'', choć jeszcze do ideału brakuje sporo. Niepokojące było tylko zachowanie Ze, wyglądało to tak, jakby wziął to wszystko na poważnie, wygląda po prostu na inny typ charakteru (bynajmniej nie gorszy, inny!). Tu pojawia się rola dla tych, którzy są tu już dłużej, by zadbać o dobrą atmosferę w drużynie i zintegrować ją, co na pewno przy obecnym ,,młynie kadrowym'' jest zadaniem wymagającym. Z materiałów jednak można wywnioskować, że mamy takich ludzi, a pozytywnym zaskoczeniem wydaje się być zachowanie Sadloka, który chyba parafrazując klasyka ,,trochę zakochał się w Wiśle" .
Powód: .
Ostatnio edytowane przez kk666 : 31.08.2017 o godz. 16:40.
Odpowiedz cytując