Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79769
Stary 31.08.2017, 16:02
rokfor napisał(a):
Więc będzie schodził ze skrzydła w pole karne i ładował bramki zamiast asystować. Czasy skrzydłowych typu Kosowski się skończyły, ich rolę przejęli boczni obrońcy dlatego martw się o asysty Cywki a nie naszego nowego gracza.
Akurat Kosa czułby się jak ryba w wodzie w roli Małeckiego, w systemie 4-3-3, bo to by go zwalniało z większości zadań defensywnych, których nigdy nie lubił w 4-4-2. Kosa nigdy nie był klasycznym bocznym pomocnikiem, a chyba o to Ci chodziło. Pater albo Krzynówek byliby lepszymi przykładami. Mniejsza z tym.

Nie sądzę byśmy szukali skrzydłowego, którego najważniejszym zadaniem było strzelanie na bramkę, bo wcześniej nie braliśmy zawodników o takiej charakterystyce, a kilku ich już sprowadziliśmy na te dwie pozycje. Videmont, dwóch Kolumbijczyków, Ze Manuel, Kostal, żaden nie był jakimś wybitnym strzelcem, więc to raczej nie tego szukamy. Nie tego potrzebujemy w tym systemie.

Może, tak jak pisał też Uran235, bierzemy Imaza na pozycję 10, ale kto by wtedy rozgrywał? Aż tak mocno liczymy, że Basha odpali?
Odpowiedz cytując