obikenobi napisał(a):
|
Jakie to są większe problemy niż zastąpienie najlepszego piłkarza?
|
Napastnik do pary z Carlitosem, bo on lepiej się czuje, gdy może grać cofnięty, za najbardziej wysuniętym zawodnikiem. Wtedy może schodzić do boków, co robi dość często, gdy mu się na to pozwala. Jeśli nie będziemy grali dwoma napastnikami, to potrzebny jest ktoś na pozycję 10tki. Wysunięty napastnik lub 10tka to obecnie najważniejszy problem w zestawieniu składu. Drugi to znalezienie skrzydłowego w formie. Jeśli Imaz ma grać na 10tce albo skrzydle, to fajnie by było, gdyby potrafił dać asystę co jakiś czas...