Carlitos i Gonzalez dobrze mówią po angielsku, z tego co wiem ich komunikacja z zespołem jest bardzo dobra. Obaj zresztą sporo zjeździli po świecie.
Póki będą ciągnąć naszą grę, ciężko mieć wobec nich coś do zarzucenia. Tym bardziej, że do tej pory sportowo nie zawodzą nas Hiszpanie, ale Polacy oraz zawodnicy innych nacji
Ładny gol Jezusa
https://www.youtube.com/watch?v=P5ugmh2iffM