Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79760
Stary 31.08.2017, 15:06
jova napisał(a):Wyświetl post
Pomyślcie gdzie ten Imaz będzie grał. Damy go do pary z Carlitosem? Raczej nie, bo tam jest potrzebny wysunięty napastnik, a nie skrzydłowy/cofnięty z 174 wzrostu. Za Carlitosa też go raczej nie wstawimy, bo mamy dużo większe problemy niż zastąpienie najlepszego zawodnika w zespole. Stąd mi wychodzi, że to koleś na pozycje skrzydłowego. Dlatego zwracam uwagę na jego asysty, a nie gole.
https://twitter.com/cwiakala/status/903256382408982529

Wychodzi na to, że albo pozycja Brleka, albo pozycja Małeckiego. Dziwne, że bierzemy piłkarza z taką charakterystyką, brzmi jak zaprzeczenie tego, do czego przyzwyczaja nas Kiko. Pamiętajcie jednak, że Ondrasek ma poważniejszy uraz i trochę go na boisku nie zobaczymy.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując