jova napisał(a):

|
Pomyślcie gdzie ten Imaz będzie grał. Damy go do pary z Carlitosem? Raczej nie, bo tam jest potrzebny wysunięty napastnik, a nie skrzydłowy/cofnięty z 174 wzrostu. Za Carlitosa też go raczej nie wstawimy, bo mamy dużo większe problemy niż zastąpienie najlepszego zawodnika w zespole. Stąd mi wychodzi, że to koleś na pozycje skrzydłowego. Dlatego zwracam uwagę na jego asysty, a nie gole.
|
https://twitter.com/cwiakala/status/903256382408982529
Wychodzi na to, że albo pozycja Brleka, albo pozycja Małeckiego. Dziwne, że bierzemy piłkarza z taką charakterystyką, brzmi jak zaprzeczenie tego, do czego przyzwyczaja nas Kiko. Pamiętajcie jednak, że Ondrasek ma poważniejszy uraz i trochę go na boisku nie zobaczymy.