Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

nie wydaje wam się po tym filmiku że jest nieco zadufany w sobie ?
dużo korzystniejsze wrażenie na mnie zrobił Chorążka
|
toteż zwracam uwagę na sformułowania których użyłem w poście który wywołał tę dyskusję
OBYŚ twoje wrażenie było właściwsze bo ostatnie czego teraz potrzebujemy to podsrywanie się wzajemne w drużynie, i to przez nieopierzonych jeszcze gów... młokosów
edit: odniosłem się oczywiście do posta Czaro