kbr napisał(a):

|
"Lepsza sytuacja sportowa" była w sezonie 2013/14. Przez długi czas byliśmy na podium, po 26 kolejce byliśmy wiceliderem. Potem grając przy niemal pustych trybunach zajęliśmy 5 miejsce, co było najlepszym wynikiem od 2011. Kto wie jakby się to potoczyło gdyby nie durny protest. Tylko, że trener był nielubiany przez kibiców i nikomu przez gardło nie przechodzi, że wtedy byliśmy najwyżej w tym okresie.
|
mój błąd , ale meritum posta jest niezmienne i oczywiście słuszne, fajnie że wszyscy poza trollującym Tirem

mnie poparli
