filemon napisał(a):

Wojtkowski powiedział coś w stylu "gość jest w Polsce pół roku, a jedyne co umie powiedzieć to >dzień dobry<". Poprawił go realizator, że nie pół roku tylko dwa miesiące. Obok nich siedział ze Manuel a trochę dalej Carlitos. Nie sądzę żeby ktokolwiek mógł powiedzieć (przestrzelić) o ze Manuelu, że jest w Polsce pół roku skoro jest u nas trzy tygodnie. A dwa miesiące jest właśnie Carlitos.
Edit: teraz obejrzałem - wcześniej gość z kamerą mówi "cośtam Carlos sugeruje", a Carlitos na to "dzień dobry" - i stąd komentarz Wojtkowskiego, że to jedyne słowo jakie CL zna "po pół roku". Bez dwóch zdań to było do Carlitosa.
|
Masz rację skupiłem się na I Że Manuelu.