Dariook napisał(a):

Dzieki.
To czekaj tam i nasłuchuj. Daj znac jak uzbierasz dowody.
|
Jak widzisz Dariook po powyższych postach nie musiałem nasłuchiwać i czegoś Tobie udowadniać ,samo przyszło ,aczkolwiek,to nie o tego piłkarza opierałem swojego posta.
