|
Senior Member
Offline
|
|
MB1906 napisał(a): 
Nie podoba mi się to. Nie publicznie.
Sama rozmowa, taki fafarafa. A dopierdala Że Manuelowi, że po 2 mcach zna Dzień Dobry...trochę nie na miejscu biorąc pod uwagę że jeden już coś w karierze osiągnął a drugi to w sumie no name.
|
To do Carlitosa było.
|
|