|
Ale nie widzisz różnicy pomiędzy charakterem a bezczelnością i przerośniętym ego? Charakter to ma Głowacki. I ma przy okazji coś, co nie pozwalałoby mu wyciągać brudów z szatni i obrażać się na nowych kolegów - KLASĘ. Wojtkowski może i jest pewny siebie, ale przy okazji obrabia dupę LEPSZYM kolegom przed kamerami. Buractwo i brak profesjonalizmu. Zwłaszcza ze względu a jego status w drużynie.
|