Prezydentowa napisał(a):

|
No nie wiem, czy to, co pokazał Wojtkowski na tym filmiku to "pewność siebie". Moim nieskromnym zdaniem chłopak ma o sobie strasznie wysokie mniemanie i dodatkowo przyburaczył. Takie rzeczy gadać przed kamerą? Nadawać na kolegów z zespołu? Nawet jeśli ma z Hiszpanami jakiś problem (co samo w sobie średnio o nim świadczy), to takie rzeczy nie powinny wychodzić z szatni i gówniarzowi (tak, to szczyl i do tego nowy w szatni) należy się solidny o........
|
Ma chłopak charakter a nie jest ...., jak niektórzy go o to posądzali zanim przyszedł.
Młody z charakterem, bardzo dobrze. Takich trzeba.