arti napisał(a):

Dla 95% (jak nie więcej ludzi) najważniejsza jest ilość papierków w z królami polskimi (czy z kim tam) co w przypadku kopaczy widziałem już z milion razy więc nie liczyłbym na sentyment Carlitosa jakby przyszło co do czego. Tym bardziej, że gość przyjechał do PL ze słonecznej Hiszpanii zarobić i jak ma ambicję to jeszcze osiągnąć jakieś tam sukcesy o które w L będzie łatwiej, więc myślenie, że miłość do Kiko i Junco będzie dla Niego ważniejsza niż 2 czy 3x więcej kasy jest dość naiwne.
Ale póki co do zimy będzie u nas, a potem oby został i strzelał dużo goli dla Wisły jak najdłużej..
|
ale to niekoniecznie jest sprzeczne , oczywiście że pieniadze sa motywacją i nie jest to żaden zarzut , w końcu to ich zawód , chodziło mi o to że jeśli nie jest debilem , to powinien zdać sobie sprawe że taki transfer może zahamowac jego karierę*, natomiast przy Kiko u nas (nie chodzi o miłość) może zostac taka gwiazdą że nastepnym razem pojdzie do bogatszego klubu i tam juz bedzie ustawiony
* coś a'la Dolha