Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20395
Stary 30.08.2017, 19:03
Niestety, ten transfer nie wydaje mi się tak do końca nierealny. Mało prawdopodobny nawet zimą, ale wiemy jakie są realia.

Znacznie bardziej jednak bałbym się podkupienia Junco przez Legię czy jakikolwiek inny, bogatszy klub.
Odpowiedz cytując