Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

nie wydaje wam się po tym filmiku że jest nieco zadufany w sobie ?
dużo korzystniejsze wrażenie na mnie zrobił Chorążka
|
Nie, jest pewny siebie a to akurat dobra cecha. Ma inne podejście, wyjechał za młodu na zachód. Liznął profesjonalizmu i mam nadzieję że go sobie zaszczepił a nie tylko wywyższa się dla zasady.
Ma rację z tą nauką polskiego przez Hiszpanów, wystarczy uczyć się jednego słówka dziennie żeby czynić postępy.