Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4809
Stary 30.08.2017, 14:49
PlayLikeAPro napisał(a):Wyświetl post
jak widać jest wiele osób które stać na szmatę do podłogi za 100

Jak sam policzyłeś wartość sprzedaży w obu przypadkach podobna, marża dla klubów pewnie podobna. Dla mnie lepiej było by zostać przy adidasie a na sprzedaż koszulek wpłynąć podniesieniem poziomu punktów sprzedaży bo jest dramatyczny.
No ale ilu więcej jest kibiców Wisły? Ze trzy razy co najmniej. Więc zakładamy, że przy cenie 100 zeta za koszulkę poszłoby z 15k.
Odpowiedz cytując