PlayLikeAPro napisał(a):

jak widać jest wiele osób które stać na szmatę do podłogi za 100 
Jak sam policzyłeś wartość sprzedaży w obu przypadkach podobna, marża dla klubów pewnie podobna. Dla mnie lepiej było by zostać przy adidasie a na sprzedaż koszulek wpłynąć podniesieniem poziomu punktów sprzedaży bo jest dramatyczny.
|
No ale ilu więcej jest kibiców Wisły? Ze trzy razy co najmniej. Więc zakładamy, że przy cenie 100 zeta za koszulkę poszłoby z 15k.