Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20386
Stary 30.08.2017, 10:00
czaro napisał(a):Wyświetl post
Jakim dywagacjom?
Było w kilku wywiadach i ocenach transferów,ze Legia tyle wydała i ma szrot nie piłkarzy ,a Carlitos za darmo i to taki grajek,więc jak utrzyma formę ,to Legia pewnie się po niego zgłosi.

pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Albo jestem ślepy albo za dużo whisky ale nie widzę z twojego linka nic co by znaczyło ze pójdzie Carlos di leglej
Zobacz w "Przymiarkach transferowych" w Legii Przychodzą:,a w Wiśle Odchodzą:
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 30.08.2017 o godz. 10:04.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując