czaro napisał(a):

Było w kilku wywiadach i ocenach transferów,ze Legia tyle wydała i ma szrot nie piłkarzy ,a Carlitos za darmo i to taki grajek,więc jak utrzyma formę ,to Legia pewnie się po niego zgłosi.
pawlozm napisał(a):

|
Albo jestem ślepy albo za dużo whisky ale nie widzę z twojego linka nic co by znaczyło ze pójdzie Carlos di leglej
|
Zobacz w "Przymiarkach transferowych" w Legii Przychodzą:,a w Wiśle Odchodzą: