Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20382
Stary 30.08.2017, 09:24
Powtarza się sposób działania z transferu Mączyńskiego. Najpierw dziennikarze robią podkład i zaczną wywierać presję i na Wiśle i zawodniku, że przecież jego przejście, to jest obowiązek i jedyna droga kariery. Potem klub - Wisła odpowie, że nie ma takiego tematu i to sprawi, że zawodnik poczuje się nieswojo, bo dlaczego niby ktoś mu coś każe? Zaczną padać sumy, jakie piłkarz mógłby zarobić po transferze, które na pewno będą działać na wyobraźnię Carlitosa.

Klubu w tym głowa, żeby możliwie najdłużej trzymać zawodnika z dala od tego.

Ciekaw jestem jak działa ten kontrakt 1+1. Czy jeśli do zimy nie przedłużymy umowy z Carlitosem, to jego umowa będzie traktowana jak roczna i wtedy będzie mógł podpisać kontrakt z kimś innym? Czy to już moja paranoja?

Edit: dzięki, funkykoval.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 30.08.2017 o godz. 09:40.
Odpowiedz cytując