|
Raczej bym się nie spodziewał takiego transferu.Fakt poszedł tam judasz potrzebowaliśmy kasy do tego sprzedaliśmy Brlek'a zresztą co można dywagować, Mączyński od dawna miał chęć na Legię... Zresztą Carlitos może zgodzić się na podwyżkę i przedłużyć umowę co należy uczynić
|