Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline
#
79734
29.08.2017, 22:41
szprotson
napisał(a):
slyszalem
ale to nie ma zwiazku z polityka Wisly Krakow tylko z wewnetrzna wojna w Legii Warszawa. a pan RK to teraz jest narzędzie.
p.s.
Niemniej jednak, temat napastnika z UA ponoc upadl definitywnie i na tym pasowalo by zakonczyc. A szkoda, bo jeszcze 2 transfery by sie przydaly....
Skąd posiadasz talent kopie
?
pawlozm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlozm
Znajdź inne posty napisane przez pawlozm