Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline
#
20378
29.08.2017, 22:32
Kapsel
napisał(a):
Szczególnie druga pozycja. Nie wiem co bierzesz gościu, ale przyleć na ziemie bo odleciałeś daleko w obłoki.
Akurat druga pozycja ewidentnie widać ze jest z przymrużeniem oka
)
pawlozm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlozm
Znajdź inne posty napisane przez pawlozm