Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79731
Stary 29.08.2017, 18:38
slyszalem
ale to nie ma zwiazku z polityka Wisly Krakow tylko z wewnetrzna wojna w Legii Warszawa. a pan RK to teraz jest narzędzie.
p.s.


Niemniej jednak, temat napastnika z UA ponoc upadl definitywnie i na tym pasowalo by zakonczyc. A szkoda, bo jeszcze 2 transfery by sie przydaly....
Ostatnio edytowane przez szprotson : 29.08.2017 o godz. 18:43.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując