slyszalem

ale to nie ma zwiazku z polityka Wisly Krakow tylko z wewnetrzna wojna w Legii Warszawa. a pan RK to teraz jest narzędzie.
p.s.
Niemniej jednak, temat napastnika z UA ponoc upadl definitywnie i na tym pasowalo by zakonczyc. A szkoda, bo jeszcze 2 transfery by sie przydaly....