Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20373
Stary 29.08.2017, 17:59
kk666 napisał(a):Wyświetl post
https://www.transfermarkt.pl/claudiu...spieler/186731 W czwartek rozwiązał kontrakt, na papierze wygląda całkiem nieźle. Podobno interesuje się nim Termalica, szkoda tam chłopa .
podobno to jednak nie potrafi grac w pilke.
A oferte bogatszego BrukBetu olał
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując