Karherop napisał(a):

Co to miało wnieść do dyskusji?
Polecam recenzję:
Z tt Kamil Rogólski:
Jordi Gratacos Gayola (@jgratacos7), dyr. akademii FC Dnipro 2011 -2015, specjalnie dla kibiców Wisły Kraków opisuje Denysa Bałaniuka:
https://twitter.com/K_Rogolski/statu...68619405336576
Tym bardziej byłbym pozytywnie zaskoczony gdyby taki zawodnik do nas trafił.
|
Czytałem. Czytałeś recenzję Kucharskiego na temat mudżina?

Na ten moment jest info że się nie dogadali. A czy się dogadają? Nie wiadomo.