Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79726
Stary 29.08.2017, 15:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Co to miało wnieść do dyskusji?

Polecam recenzję:
Z tt Kamil Rogólski‏:

Jordi Gratacos Gayola (@jgratacos7), dyr. akademii FC Dnipro 2011 -2015, specjalnie dla kibiców Wisły Kraków opisuje Denysa Bałaniuka:
https://twitter.com/K_Rogolski/statu...68619405336576

Tym bardziej byłbym pozytywnie zaskoczony gdyby taki zawodnik do nas trafił.
Czytałem. Czytałeś recenzję Kucharskiego na temat mudżina? Na ten moment jest info że się nie dogadali. A czy się dogadają? Nie wiadomo.
Odpowiedz cytując