Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79725
Stary 29.08.2017, 15:03
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Czeka na nas. Wie, że tutaj powstaje coś wielkiego. Że Wisła to przystanek. Że można iść dalej, rozwijać się. Jak Brlek, jak... a nie, czekaj.
Co to miało wnieść do dyskusji?

Polecam recenzję:
Z tt Kamil Rogólski‏:

Jordi Gratacos Gayola (@jgratacos7), dyr. akademii FC Dnipro 2011 -2015, specjalnie dla kibiców Wisły Kraków opisuje Denysa Bałaniuka:
https://twitter.com/K_Rogolski/statu...68619405336576

Tym bardziej byłbym pozytywnie zaskoczony gdyby taki zawodnik do nas trafił.
Odpowiedz cytując