TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Czeka na nas. Wie, że tutaj powstaje coś wielkiego. Że Wisła to przystanek. Że można iść dalej, rozwijać się. Jak Brlek, jak... a nie, czekaj.
|
Co to miało wnieść do dyskusji?
Polecam recenzję:
Z tt Kamil Rogólski:
Jordi Gratacos Gayola (@jgratacos7), dyr. akademii FC Dnipro 2011 -2015, specjalnie dla kibiców Wisły Kraków opisuje Denysa Bałaniuka:
https://twitter.com/K_Rogolski/statu...68619405336576
Tym bardziej byłbym pozytywnie zaskoczony gdyby taki zawodnik do nas trafił.