|
Arsenić jest młody i przynajmniej ma parametry motoryczne odpowiednie i nieźle gra głową. Alan nie miał ani jednego, ani drugiego (jak na swój wzrost słabo grał głową). Powinien się uczyć przy Głowackim właśnie albo Velezie jeśli chcemy na niego stawiać. Gonzalez go raczej wiele nie nauczy niestety, bo sam w byciu 'kasownikiem' jest niestety słaby.
|