Patryko napisał(a):

|
Tak, należało. Alan prezentował poziom I-ligowy (maximum), od wielkiego dzwonu zagrał poprawny mecz. Nie gwarantował nawet minimum pewności na pozycjach, na których grał. Dynamika wozu z węglem, zerowa skoczność, podania do tyłu/do najbliższego. Wiem, że wychowanek, też bym chciał żeby był nowym Sobolem, ale niestety jest za słaby na Wisłę i Ekstraklasę.
|
Zwolennikiem talentu Alana nie bylem, ale naprawde uwazam, ze mial lepsze mecze na stoperze niz Arsenic do tej pory