Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79715
Stary 28.08.2017, 22:44
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Tak, należało. Alan prezentował poziom I-ligowy (maximum), od wielkiego dzwonu zagrał poprawny mecz. Nie gwarantował nawet minimum pewności na pozycjach, na których grał. Dynamika wozu z węglem, zerowa skoczność, podania do tyłu/do najbliższego. Wiem, że wychowanek, też bym chciał żeby był nowym Sobolem, ale niestety jest za słaby na Wisłę i Ekstraklasę.
Zwolennikiem talentu Alana nie bylem, ale naprawde uwazam, ze mial lepsze mecze na stoperze niz Arsenic do tej pory
Odpowiedz cytując