Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12311
Stary 28.08.2017, 19:25
Polecam obejrzeć. Ogólnie fajnie się go słuchało. Dobre były pytania od Wiślaków (Żurawia,Kosy, Głowy i Baszcza) i pomidor. Łezka mi się zakręciła jak sobie przypomniałem tamtą Wisłe
Odpowiedz cytując