Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 28.08.2017, 07:56
Ze Manuel jak na razie wygląda dla mnie jakby grał na zaciągniętym ręcznym. Ni to na plus ni to na minus, brakuje konkretów.

Kostal też jakimś wielkim zbawicielem się nie okazał (można było się tego spodziewać). Robił wiatr, ale mam wrażenie że brakowało go w grze obronnej, wiele aspektów gry ma do poprawy. Melodia przyszłości i ewentualnie na wejścia z ławki.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 28.08.2017 o godz. 08:00.
Odpowiedz cytując