|
Mam nadzieje, ze jakiś napastnik przyjdzie. Nie może tak być, że Ondrasek wypada z gry po drugiej kolejce na dłuższy czas, a my nie mamy nikogo do pary do Carlitosa! Brożek jakby miał formę sprzed choćby 4 lat to ok. Ale niestety nie rzeczywistości nie oszukamy. Napastnik potrzebny od zaraz. Zdenek nie daje zbyt dużo jakości, po drugie często wypada z gry przez urazy. Ten młody Balanyuk mógłby być ok. Chłopak 20 lat, gra w reprezentacji u 21, na pewno chciałby się pokazać, wybić. Zobaczymy.
|