Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79714
Stary 27.08.2017, 20:50
czaro napisał(a):Wyświetl post
@ Patryko
Zastanawiałem się tylko, czy w naszej sytuacji należało z niego rezygnować.
Tak, należało. Alan prezentował poziom I-ligowy (maximum), od wielkiego dzwonu zagrał poprawny mecz. Nie gwarantował nawet minimum pewności na pozycjach, na których grał. Dynamika wozu z węglem, zerowa skoczność, podania do tyłu/do najbliższego. Wiem, że wychowanek, też bym chciał żeby był nowym Sobolem, ale niestety jest za słaby na Wisłę i Ekstraklasę.
Odpowiedz cytując