Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9267
Stary 27.08.2017, 20:48
Jakie kuerwa ciezkie treningi w tej zjebanej lidze? Czemu za kazdym razem, kiedy jakis kopacz wyjedzie na zachod w pierszym wywiadzie na pytanie jaka jest roznica, zawsze ale to zawsze pada opdpowiedz, ze duzo ciezsze treningi i wiecej trzeba zapierdalac. Te niedojdy pilkarskie z naszej ligi powinny zapierdalac tak jak na zachodzie, moze poziom ligi by sie podniosl. Tym lamagom za to zachciewa sie wiecej wolnego. Jaja do kwadratu. To sa jebane lamagi. Koniec, kropka. Kariere robia tylko ci, ktorzy: zapierdalaja wiecej niz inni, dbaja o diete, nie integruja sie w czasie wolnym za bardzo z reszta nierobow, vide Lewandowski, Blaszczykowski. Dziekuje za uwage.
Odpowiedz cytując