Harcownik napisał(a):

|
Ja też nie widziałem Lackosia, ale widziałem Laskosia. Grał pod koniec zeszłego sezonu w meczu z Pogonią (4:0, w tym gol Brożka, same ciekawostki w tym meczu). Był niewidoczny podobnie jak drugi z młodzieży.
|
Widziałem ten mecz. Rzeczywiście, wchodził tam jakiś junior.