Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9266
Stary 27.08.2017, 18:44
wwf napisał(a):Wyświetl post
Tu nie chodzi o spadek ale o to że teraz mogą się pałętać na miejscach od 8 do 10.

Sprzedadzą teraz na szybko z 2 lub 3 grajków i kto im zostanie.

Wtedy cała liga juz nie będzie pękać przed meczami z nimi i zacznie się ligowa szarzyzna.

My po Holendrach mielismy długi ale i wielu byłych zawodników którzy mieli sentyment i jeszcze jakies umiejętności. Patrz Głowacki lub Brozek.

Nawet powrót Żurawskiego to było jakieś wydarzenie. Tymczasem Warszawka ostatni czasy promowała głównie zagranicznych którzy do niej nigdy nie wrócą, a taki Żyro, Rybus, Wolski lub Furman to nie są zawodnicy tej klasy żeby wrócić i jeszcze w bieda czasach dać im 3 miejsce.

Spory problem mają w Warszawie. I to naprawdę duży.
Dodatkowo włąscicielem jest osoba prywatna która na pewno nie wsadzi do klubu włąsnych pieniedzy, bo przecież ich nie ma.
Aha
I wtedy wyłączyłeś Fifę.
Odpowiedz cytując