Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 27.08.2017, 10:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Węgrzyn nie ma w sumie nic sensownego do powiedzenia. Jak zaczął opowiadać że Velez nic Wiśle nie daje i zamiast niego trzeba było zakontraktować polskiego przecinaka z pierwszej ligii to osobiście odpadłem. Widać że hiszpanie w Wiśle bardzo uwierają wiele osób.
Ma ból dupy, zdecydowanie.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując