wolfy napisał(a):

|
Węgrzyn nie ma w sumie nic sensownego do powiedzenia. Jak zaczął opowiadać że Velez nic Wiśle nie daje i zamiast niego trzeba było zakontraktować polskiego przecinaka z pierwszej ligii to osobiście odpadłem. Widać że hiszpanie w Wiśle bardzo uwierają wiele osób.
|
Ma ból dupy, zdecydowanie.