wolfy napisał(a):

Remis sprawiedliwy, ale gdyby na bramce Lechi nie stał świetnie dysponowany Kuciak to pewnie Carlitos miałby hattricka.
Wszyscy wylewający żale idioci niech spojrzą najpierw na tabelę, później policzą ilu zawodników odeszło a na końcu na listę kontuzjowanych. Nadal mentalnie jesteście w czasach Cupiała, ogarnijcie się. "Oczy krwawią", ....eusze? To przerzućcie się na Barcelonę.
|
Pojade bez mydla, ale... cale szczescie, ze to forum ma choc minimalna ilosc racjonalnych i krytycznych uzytkownikow.
13 pkt/7 meczow. 1.85 pkt na mecz. Nie jest zle, a nawet dobrze przy tych zmianach kadrowych.