|
Grajac dobrze tylko w jednej polowie nie da sie wygrac - prosta zasada. To byl pierwszy mecz od 21 spotkan jakie zakonczylismy remisem. Trzeba bylo grac tak jak z Zaglebiem albo z Gornikiem i by nie bylo problemu. Teraz 2 tygodnie przerwy w idealna pore dla nas zeby wiecej potrenowac i po kadrze musimy lepiej grac. Tyle ode mnie
|