Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 26.08.2017, 21:26
to raczej nie zlekceważenie przeciwnika, tylko brak atutów w przodzie... poza Carlitosem oczywiście, któremu zawdzięczamy to, że nie szorujemy na dnie tabeli.

Lechia, jak na taki skład, to naprawdę zagrała beznadziejnie. Tym bardziej szkoda, że nie potrafimy tego wykorzystać
Odpowiedz cytując