|
to raczej nie zlekceważenie przeciwnika, tylko brak atutów w przodzie... poza Carlitosem oczywiście, któremu zawdzięczamy to, że nie szorujemy na dnie tabeli.
Lechia, jak na taki skład, to naprawdę zagrała beznadziejnie. Tym bardziej szkoda, że nie potrafimy tego wykorzystać
|