TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Z Lechią będzie BARDZO ciężka przeprawa. Jesteśmy zdziesiątkowani przez kontuzje, dodatkowo nasza obrona to tragedia. Lechia co prawda bez formy, ale siłę ofensywy ma teoretycznie piorunującą.
Remis wziąłbym z pocałowaniem ręki.
|
Dodam tylko, ze Lechii ostatnio nie idzie, wiec biorac pod uwage zlozona logike naszej ligi, ich super mecz juz niedlugo nadejdzie.
oby to bylo w nastepnej kolejce.
Remis nie bedzie zly.