Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 25.08.2017, 22:24
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Z Lechią będzie BARDZO ciężka przeprawa. Jesteśmy zdziesiątkowani przez kontuzje, dodatkowo nasza obrona to tragedia. Lechia co prawda bez formy, ale siłę ofensywy ma teoretycznie piorunującą.

Remis wziąłbym z pocałowaniem ręki.
Dodam tylko, ze Lechii ostatnio nie idzie, wiec biorac pod uwage zlozona logike naszej ligi, ich super mecz juz niedlugo nadejdzie.

oby to bylo w nastepnej kolejce.

Remis nie bedzie zly.
Odpowiedz cytując